TRADIČNÁ ČÍNSKA TERAPIA - Špeciálne terapie - Laserová terapia
Choď na obsah Choď na menu
 


Laserová terapia

laser_new.jpg

Laserový ožarovač nosnej dutiny: Ožarovanie je vykonávané laserom o vlnovej dĺžke 650nm. Laser ožaruje sympatické a parasympatické nervy nosnej dutiny, zmršťuje a rozširuje krvné cievy nosnej sliznice, čo prispieva k lepšej cirkulácii krvi v hlave i celom tele a tým tiež vyvolává liečebný efekt u srdcovo cievnych ochorení.

Prístroj bol vyvinutý v Kanxing Medical Instrument z Guilinu v Číne a je to oficiálna metóda liečby v mnohých krajinách.Je rozšírená aj v západnej Európe. Na Slovensku sa záujem o laserové ožarovanie krvi odštartoval v roku 2008 príchodom GX Laseru na Európsky trh. GX Laser sprístupnil laserové ožarovanie krvi veľmi unikátnym spôsobom – nahradil laserové vlákna do žily nosovým laserovým aplikátorom. Preto sa mnoho rodín vo svete teší pohodlným aplikáciám doma, pričom v priebehu 10 rokov sa predalo viac ako milión kusov. Tým, že ovplyvňujeme krv, ovplyvňujeme aj celé telo!

Aplikácia tejto terapie rieši okrem iných aj nasledovné problémy:

Odstraňuje nežiadúcí cholesterol LDL

Znižuje vysokú úroveň tukov v krvi

Aktívne znižuje vysoký krvní tlak

Prevencia kardiovaskulárnych chorôb

Prevencia mozgovo cievnych chorôb

Dlhodobo znižuje hladinu cukrov v krvi

Odstraňuje minitromby, tromby, trombózy

Zmierňuje migrénu a bolesti hlavy

Potlačuje poruchy pamäti, sklerózu

Významne účinný pri skleróze

Pomáhá proti astme a alergiám

Spoľahlivo liečí lupienku

Spôsobuje rýchle hojenie rán a adaptáciu

Má mnoho ďaľších príaznivých účinkov ako napr: problémy so zrakom, nespavosť, choroba štítnej žľazy, kŕčové žily, kozmetické vady, potencia, nadváha


Ako prístroj funguje?

 • upravuje vlastnosti krvi a krvných zložiek a tým aj všetkých buniek, pretože krv prúdi v celom tele

 • krv je zrkadlom nášho zdravia

 • lekár zisťuje ochorenie pomocou krvných testov / krvné hodnoty /

 • prístroj upravuje krvné hodnoty a stabilizuje ich

Indikácie:

Laserové ožarovanie krvi bolo vyvinuté pre boj s civilizačnými ochoreniami – srdcovo cievne a mozgovo cievne ochorenia. Zaberá však na toľko diagnóz, koľko ich ovplyvňuje samotná krv.


V súčasnosti existuje viac ako 1000 klinických štúdií dokazujúce liečebné účinky na viac ako 130 diagnóz medzi ne patria napríklad: vysoký krvný tlakinfarktmozgové príhodytrombóza, kŕčové žily, cukrovka, krvné zrazeniny, ischemické stavy, dna, ateroskleróza, neurol´gia, dermatológia, reumatické ochorenia, psychiatria, urológia, znižuje hustotu krvi, znižuje hladinu tukov, cukrov a cholesterolu, znižuje vysoký krvný tlak, zabraňuje tvorbe krvných zrazenín, rozpúšťa usadeniny v cievach, zlepšuje mikrocirkuláciu, zlepšuje výživu buniek, silná antioxidačná ochrana a ďalšie.


ŽIVÁ KRV U ĽUDÍ SO ZDRAVOTNÝMI PROBLÉMAMI


Čo spôsobujú takéto krvinky?krv_zla.png

Nevedia prejsť cez cievy, upchávanie ciev, krvné zrazeniny, nedostatočné okysličenie – málo energie, nedostatočná výživa buniek a tkanív. Narušenie červených krviniek - Červené krvinky sa začali lepiť vplyvom lipido-proteínových väzieb. Krvinky sú obalené vrstvami, ktoré znižujú ich pružnosť a schopnosť viazať kyslík a odnášať kysličník uhličitý, ktorý je kyslý. Krvinky strácajú záporný potenciál, lepia sa a vytvárajú reťazenie a stĺpčekovanie. Začínajú problémy s mikrocirkuláciou, zakysľuje sa organizmus a zhoršuje sa výživa všetkých buniek. Tendencia k tvorbe aterosklerotických plátov trombov sa zvyšuje. Zlepené erytrocyty ťažšie prechádzajú cez tenké kapiláry a dochádza k poruchám záporného potenciálu cievnych stien a erytrocytov. Zvýšená námaha pre srdce a dlhodobé pôsobenie zvyšuje tlak potrebný na pumpovanie krvi.


ŽIVÁ KRV U PRAVIDELNÉHO UŽÍVATEĽA LASER TERAPIE


Čo prinášajú takéto krvinky?krv_dobra.png

Zlepšený prívod kyslíka, zlepšený odvod škodlivého CO2, lepšiu výživu buniek, energiu, vyšší výkon mozgu, odľahčenie srdca, pľúc, obličiek, pečene ... Zdravé červené krvinky - Červené krvinky vplyvom záporného potenciálu sa pooddelovali a tým sa narušil negatívny vplyv lipido-proteínových väzieb. Zvýšila sa schopnosť červených krviniek viazať na svoj povrch kyslík a odnášať škodlivý kysličník uhličitý. Červené krvinky sa navzájom od seba odpudzujú ako aj od vnútra cievnych stien. .Zdravé krvinky aj cievy sú nabité záporne. Sú rovnakej veľkosti a tvaru so svetlejším jadrom vo vnútri v okysličenom stave. Erytrocyty sa presúvajú cez kapiláry bez veľkého odporu, sú elastické a pružné. Na 700-1000 červených krviniek pripadá jedna biela krvinka.


Vynikajúca schopnosť viazať kyslík a odvádzať kysličník uhličitý pri využití celého povrchu červených krviniek sa prejavuje nižším počtom nádychov a výdychov, nižším počtom úderov srdca a perfektným fungovaním srdcovo cievneho systému a celého organizmu.


Jednoduchá aplikácia:

KX Laser je zdravotná pomôcka, ktorá bola vyvíjaná od roku 1995 s prvou klinickou štúdiou v roku 2002. Táto štúdia preukázala výborný liečebný efekt. Aplikovanie KX Laseru je veľmi jednoduché. Nosový aplikátor si vložíte do nosovej dutiny (15 minút ľavá strana, 15 minút pravá strana) a spustite laserové ožarovanie. V priebehu 30 minút ožiarite laserom celú krv. Môže ho používať celá rodina, v prípade, že netrpíte na žiadnu kontraindikáciu (znížená zrážanlivosť krvi, tehotenstvo, lieky na potláčanie imunity...). Pokiaľ trpíte na jednu z kontraindikácií a rozhodli ste sa KX Laser používať, je potrebný súhlas a dohľad lekára.


Mechanizmus účinku:

Cez nosovú dutinu sú laserové fotóny vypudené do krvného riečišťa. Laserové svetlo (fotóny) je vysoko organizované, pretože je koherentné, monochromatické a polarizované. Ovplyvňuje významným spôsobom stav krvi. Dochádza k náprave v jej vlastnostiach a následne k náprave v problémových častiach tela. Krv prináša výživu každej bunke tela a ovplyvňuje nielen orgány, ale zdravie celkovo. Preto sa o stav krvi je potrebné dôsledne starať. Dlhodobí používatelia prístroja KX Laser majú výborný stav krvi viditeľný pod mikroskopom. Je len nepatrné percento ľudí, ktorí dosahujú takéto výsledky bez použitia KX Laseru v dôsledku životného štýlu (životné prostredie, znečistené ovkrvinky.pngzdušie, chemikálie, životospráva, užívanie liekov, stres, atď.).


KX Laser je originálny produkt chránený ochrannou známkou a patentom na laserové ožarovanie kna dosiahnutie liečebne preventívneho účinku a zlepšovanie stavu krvi. Predovšetkým sa zlepšuje odvod metabolitov z tela a súčasne aj prísun všetkých komponentov k výžive a normalizácii funkcií buniek.


 Kontraindikácie :

 • Porucha zrážanlivosti krvi, znížená krvná zrážanlivosť

 • Hemoragiské stavy

 • Tehotenstvo

 • Priame ožarovanie oka

 • Ožarovanie sietnice

 • Imunosupresíva

 • Neliečená epilepsia

 • Vek do 13 rokov

 • Strojček na srdci

 • Citlivosť na svetlo: vrodená alebo spôsobená liekmi

 • Priame ožarovanie krku alebo štítnej žľazy v prípade zvýšenej činnosti štítnej žľazy

 • Časté krvácania a masívna strata krvi

 • Karcinómy a malígne tumory